piątek, 1 marca 2013

Day 13 & 14 / 30 Day Drawing Challenge

Ależ mam zaległości w moim 30-dniowym wyzwaniu rysunkowym. Sporo pracy, a jak jestem zaangażowana w jakiś projekt to na maksa, jakoś nie mam głowy, żeby myśleć o czymś innym.
Na początek jednak mam kilka refleksji... Chciałam zauważyć, że w blogosferze czuć wyraźnie wiosnę. Jakoś co chwilę czytam na różnych blogach a to o wiosennych porządkach (także tych w głowie), a to o konieczności zorganizowania się przed pierwszym dniem wiosny, a to o zmianach, które podobno najlepiej wychodzą nam właśnie w okresie przedwiosennym. Nie powiem, sama mam SPOORO postanowień i planów na rozpoczęty dzisiaj marzec.
Wiosną 2013 będzie się działo. Czuję na plecach oddech spełniających się marzeń... tymczasem w brzuchu mnie skręca ze stresu (czy oby na pewno wszystko pójdzie po mojej myśli?), podekscytowania (w końcu  spełniają się marzenia) i strachu (czy udźwignę to wszystko?) Zobaczymy.

Day 13: Comic
Przyznam szczerze, bardzo bym chciała mieć umiejętność tworzenia komiksów... zabawnych, trafnych, inteligentnych. Niestety jej nie posiadam, więc postanowiłam zrobić komiks-reklamę mojego sklepiku internetowego. Klimat tej ilustracji przypomina mi moje gotowanie z Ukochanym (chociaż na ilustracji to nie my). Proszę się nie śmiać z mojego "komiksu". No i zapraszam tutaj.
fartuszki z nadrukami

Day 14 Favorite Fairytale
Musiałam się trochę zastanowić, jaka jest moja ulubiona bajka. Stwierdziłam, że mam dwie ulubione. Jedna z nich to Królewna Śnieżka...                    
krolewna sniezka

Druga to Piękna i Bestia, ale w tym wydaniu...

3 komentarze:

 1. moim zdaniem WIOSNA jest lepszym motorem do pracy niż Noworoczne postanowienia :D i niech tak się stanie :) a twoje obawy?dobrze, ze je masz bo to swiadczy ze jestes swiadoma tego co robisz-jedynie glupcy sie nie boja :)

  a komiks-w moim humorku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jej miło się mi czytało tego posta:)))
  heh super , anawet zaobserwowałam bo mi sie podoba :)

  i zaaapraszam DEMORDIE.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaah, I love the way you draw hair!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...