poniedziałek, 13 maja 2013

Wystawa podczas Coffee Cake & Woman

W moich planach/postanowieniach na 2013 rok uwzględniłam tylko jedną wystawę, a tutaj początek maja a ja już po wystawie nr 2. Oczywiście bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że na ten rok to nie koniec z tego typu atrakcjami. Moja wystawa odbyła się podczas cyklicznego eventu pn. Coffee Cake & Woman. Jak można dowiedzieć się z fanpage'a tej inicjatywy, są to tematyczne spotkania skupiające "wyjątkowe Kobiety Poznania" (strasznie podoba mi się to określenie!) Tematem spotkania, które odbyło się w minioną sobotę 11 maja i na którym to zebrane Panie mogły oglądać moje ilustracje było: "Wiosenne przygotowanie do lata". Organizatorki postarały się o szereg atrakcji związanych z tematem. Były porady fizjoterapeuty, pokaz mody strojów kąpielowych oraz masażu balijskiego na 4 ręce. Tego dnia można było także między innymi spotkać się z bra-fitterką, zbadać swoją skórę, skosztować wina czy przejechać się BMW. Wspomnę tylko, że event odbył się w cudnych wnętrzach HOT_elarni w Puszczykowie. A teraz już zdjęcia moich prac...

... i ja :)


7 komentarzy:

 1. Wow :) jaka szkoda, że Wawa tak daleko ode mnie ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest poznańska inicjatywa, a samo wydarzenie odbyło się pod Poznaniem :)

   Usuń
 2. no proszę, kolejny sukcesik :) jeszcze połowa nie minęła tego roczku, a ty już tyle sukcesików na koncie :D

  brawo :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Gosiu , na początku gratuluję wystawy :) Podczytuje Twój blog, podobają mi się Twoje rysunki, szczególnie te z cytatami. I jeśli nie masz nic przeciwko chciałabym zaczerpnąć od Ciebie inspirację na 30 day drawing challenge, uważam że to świetny pomysł na tematykę rysunków. Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   30 Day Drawing Challenge to projekt ogólnointernetowy, też go znalazłam u kogoś innego na blogu, więc śmiało :) Powodzenia!

   Usuń
 4. uwielbiam ten rysunek 2 całujących się kobiet połączonych w sercw włosami...
  gratuluję wystawy i życzę dalszych sukcesów :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :)
   Nieskromnie również uważam, że całkiem wyszedł mi ten rysunek z kobietami ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...